Wczytuję dane...
Model: 2910700
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 3393600697631
Wysyłka od: 100.00 PLN
Producent: dorcel (fr)

Wejdź do gorącego raju, w którym szum fal miesza się z jękami przyjemności. Śliczna Priscila i jej urocze dziewczyny poświęcają wakacje na miłosne gry, wykorzystując miejscowych młodych przystojniaków. Po zadziwiającej przejażdżce skuterem morskim Ian dołącza do nienasyconej Priscili na plaży. Obaj wkrótce zajmują się zupełnie innym sportem, co sprawia, że nasi kochankowie są bardzo wyczerpani i szczęśliwi. Gdzie indziej, w potoku, piękna dziewczyna pozwala sobie na więcej, kręcąc długiego i głębokiego lodzika swojemu dobrze obdarzonemu chłopakowi, zanim zaoferuje mu swój rozpalony tyłek. Na drodze dwie dziewczyny z ekstrawaganckimi perukami angażują się w lesbijskie gry, dopóki nie dołącza do nich grupa facetów, którzy penetrują je pod każdym względem.

Marc Dorcel to marka sama w sobie. To francuski producent filmów dla dorosłych, który od ponad 40 lat tworzy filmy, które zna cały świat. Wielokrotnie nagradzany, a jego filmy przeszły do pornoklasyki.

 

Szczegóły:

długość: 85 min

reżyseria: François Regis

obsada: Priscila Sol, Ian Scott, Sharka Blue, Veronica Vanoza, Sandra De Marco, Melissa Black, Lucy, Titof, Phil Holiday, Angelina (Czech)

Polecamy